Докторські Дисертації на Замовлення
Терміни написання від 5 місяців. Допоможемо визначитися з темою.
Терміни написання від 5 місяців. Допоможемо визначитися з темою.
Докторська дисертація-це кваліфікаційна наукова праця. Захистивши цю роботу, кандидат отримує ступінь доктора наук.
Перед початком написання дисертації важливо ознайомитися зі структурою, стандартами та особливостями оформлення тексту.
Щоб написати якісну роботу і не упустити нічого важливого, необхідно слідувати чіткому плану. Структура докторської дисертації містить в собі титульний аркуш, зміст( зміст), вступ, основну частину (теоретичну і практичну), Висновок, список скорочень, бібліографію і додаток.
Інформація, представлена на титульнику, служить для зручності перевіряючої комісії і пошуку дисертації в базі наукових публікацій. Дані на обкладинці роботи включають:
У змісті вказуються всі глави, підглави та інші частини, присутні в роботі. Навпроти кожного пункту підписують номер сторінки.
Скорочення та інше формулювання в заголовках не допускається. Назви глав у змісті повинні відповідати назвам у тексті.
Вступ служить в якості пояснення теми дослідження і її важливості. Так, приймальна комісія розуміє, про що буде дисертація. У цій частині роботи необхідно вказати:
обсяг введення становить 3-4 сторінки.
Основна частина містить два блоки: теоретичну частину і безпосередньо саме практичне дослідження.
Теорія включає в себе аналіз і огляд праць інших вчених, що працюють в даній галузі. Робиться висновок з приводу поточного стану проблеми і на основі отриманої інформації висуваються гіпотези і тези.
Після отримання інформаційної бази автор приступає до власного пошуку вирішення поставленої проблеми. У практичній частині важливо вказати ефективність і застосовність нової методики.
Після закінчення кожного розділу слід робити короткі висновки, які стануть основою висновку.
У заключній частині автор перераховує зроблені по ходу роботи висновки і відповіді на поставлені питання. Тут варто вказати всі труднощі, що виникли в міру дослідження, як вдалося їх подолати і досягти мети. Відзначити, що обрана проблема буде актуальна і в майбутньому, тому її вивчення потребує продовження.
Список використовуваних скорочень і термінів є обов’язковим, якщо в тексті вони присутні у великій кількості. Дуже часто цей розділ використовується в роботах на математичну, інформаційну та природничо-наукову тематику.
Список літератури і джерел складається в алфавітному, хронологічному або систематичному порядку. Використання чужих праць без вказівки автора веде до зняття дисертації з захисту. Посилання на джерела додаються прямо в тексті.
Додаток-останній розділ наукової роботи. Включає в себе таблиці, графіки, схеми, малюнки, формули, що доповнюють основний текст.
Як джерела для написання докторської дисертації використовуються статті, що публікуються в наукових рецензованих журналах. Перелік видань, що відповідають особливим вимогам, формує Вища атестаційна комісія.
Важливо! Вік літературних джерел не повинен бути більше 5 років.
Якщо кандидат захищається у вузі, де є своє друковане видання, він може скористатися випущеної їй літературою.
Мета є кінцевим результатом докторської дисертації і ставиться на основі обраної автором проблеми, а проблема – на основі теми. Це може бути відкриття нового явища, розробка унікального методу та ін.
Наукове дослідження визначається тільки однією метою і випливають з неї завданнями. Завдання прописуються в тому порядку, в якому вони будуть вирішуватися по ходу роботи.
Об’єкт дослідження – це явище або процес, взятий автором для вивчення. Об’єкт вибирається залежно від теми роботи, але не є її повторенням.
Предмет є властивістю або характеристикою об’єкта, його окремим сегментом. Завдяки першому ми виділяємо головні і найбільш істотні ознаки останнього. Наприклад, об’єкт дослідження-радіація, предмет-вплив радіації на людину.
Якість виконаної роботи показує, наскільки компетентний фахівець і наскільки великі його знання. Для успішного проведення наукового дослідження, здобувач повинен керуватися наступними ключовими принципами:
Так, чітка схема дій дозволить отримати на виході гідну похвали роботу.
Вимоги та правила до оформлення та структури докторської дисертації представлені в ДСТУ. Стандарти, яким повинна відповідати робота:
Іноді правила в ДСТУ можуть відрізнятися від вимог на кафедрі. Перед тим, як почати оформлення роботи, необхідно ознайомитися з методичними вказівками, представленими у вузі.
Захист докторської дисертації проходить в режимі дискусії без обмеження за часом.
Перше слово дається голові ради комісії. У його завдання входить оголошення інформації про всіх присутніх і подання докторанта. Потім виступає науковий керівник, який дає коротку характеристику здобувача і оцінку його роботи над дисертацією.
Після виступу кандидата, подання відгуків від опонентів та отримання відповідей на запитання приймаючої комісії починається дискусійна частина захисту. Для прийняття остаточного рішення проводиться таємне голосування. Якщо позитивні голоси виявляються в більшості, докторська дисертація успішно захищена.
Головною відмінністю докторської дисертації від кандидатської є те, що захист першої здійснюється в докторантурі, а другий – в аспірантурі. Робота над кандидатською вчить аспіранта аналізувати, мислити критично і приходити до логічних висновків. Докторська має на увазі розробку власного дослідження і наукове відкриття.
Так як цілі виконання робіт розрізняються, їх структура, стандарти і вимоги також відрізняються один від одного:
Важливо! Докторська дисертація є не продовженням кандидатської, а абсолютно новим дослідженням.
Написання дисертації вимагає неабиякої сили волі. Особливі труднощі виникають в кінці, одним буває важко сконцентрувати увагу на поставленій меті і завершити наукову роботу. Інші ж, навпаки, беруть себе в руки, щоб подолати фінішну лінію.
У разі, коли завершення дослідження здається непосильним, варто спробувати замовити роботу або допомогу у фахівців з теми, що вивчається.
Докторська дисертація – це повноцінне дослідження, успішний захист якого відкриває двері в світ науки і дозволяє вченому рости вгору по кар’єрних сходах.
При написанні роботи важливо стежити не тільки за змістом, а й оформленням.
В нашій команді працюють викладачі та аспіранти українських вузів. Деякі клієнти запитують, як таке можливо. Все досить банально. Заробітна плата звичайного викладача далеко не найбільша. І написання студентських робіт на замовлення - це відмінний спосіб додаткового заробітку для педагогів. Більш того, були випадки, коли викладачі робили співпрацю з нами своїм основним місцем роботи.
Як би там не було, зробивши замовлення курсових у нас, ви отримаєте роботу найвищої якості. Так як її буде писати професіонал.
Ми можемо гарантувати, що вашу роботу буде писати професіонал, який відмінно розбирається в предметі. Ми гарантуємо, що робота буде написана відповідно до ваших вимог. Ми гарантуємо, що замовлення буде зроблено не пізніше того терміну, який був обговорений. Також всі написані нами роботи будуть унікальними.
Крім цього діє 3х місячний гарантійний період, протягом якого правки вносяться безкоштовно.