Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Докторські Дисертації на Замовлення

Докторські Дисертації на Замовлення

Терміни написання від 5 місяців. Допоможемо визначитися з темою.

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Докторські дисертації
вiд 45000 грн
Терміни
вiд 6 місяців

Докторська дисертація-це кваліфікаційна наукова праця. Захистивши цю роботу, кандидат отримує ступінь доктора наук.

Перед початком написання дисертації важливо ознайомитися зі структурою, стандартами та особливостями оформлення тексту.

Структура

Щоб написати якісну роботу і не упустити нічого важливого, необхідно слідувати чіткому плану. Структура докторської дисертації містить в собі титульний аркуш, зміст( зміст), вступ, основну частину (теоретичну і практичну), Висновок, список скорочень, бібліографію і додаток.

Титульний лист

Інформація, представлена на титульнику, служить для зручності перевіряючої комісії і пошуку дисертації в базі наукових публікацій. Дані на обкладинці роботи включають:

Зміст

У змісті вказуються всі глави, підглави та інші частини, присутні в роботі. Навпроти кожного пункту підписують номер сторінки.

Скорочення та інше формулювання в заголовках не допускається. Назви глав у змісті повинні відповідати назвам у тексті.

Введення

Вступ служить в якості пояснення теми дослідження і її важливості. Так, приймальна комісія розуміє, про що буде дисертація. У цій частині роботи необхідно вказати:

обсяг введення становить 3-4 сторінки.

Основна частина

Основна частина містить два блоки: теоретичну частину і безпосередньо саме практичне дослідження.

Теорія включає в себе аналіз і огляд праць інших вчених, що працюють в даній галузі. Робиться висновок з приводу поточного стану проблеми і на основі отриманої інформації висуваються гіпотези і тези.

Після отримання інформаційної бази автор приступає до власного пошуку вирішення поставленої проблеми. У практичній частині важливо вказати ефективність і застосовність нової методики.

Після закінчення кожного розділу слід робити короткі висновки, які стануть основою висновку.

Висновок

У заключній частині автор перераховує зроблені по ходу роботи висновки і відповіді на поставлені питання. Тут варто вказати всі труднощі, що виникли в міру дослідження, як вдалося їх подолати і досягти мети. Відзначити, що обрана проблема буде актуальна і в майбутньому, тому її вивчення потребує продовження.

Список скорочень і термінів, бібліографія, додаток

Список використовуваних скорочень і термінів є обов’язковим, якщо в тексті вони присутні у великій кількості. Дуже часто цей розділ використовується в роботах на математичну, інформаційну та природничо-наукову тематику.

Список літератури і джерел складається в алфавітному, хронологічному або систематичному порядку. Використання чужих праць без вказівки автора веде до зняття дисертації з захисту. Посилання на джерела додаються прямо в тексті.

Додаток-останній розділ наукової роботи. Включає в себе таблиці, графіки, схеми, малюнки, формули, що доповнюють основний текст.

Де брати інформацію для написання?

Як джерела для написання докторської дисертації використовуються статті, що публікуються в наукових рецензованих журналах. Перелік видань, що відповідають особливим вимогам, формує Вища атестаційна комісія.

Важливо! Вік літературних джерел не повинен бути більше 5 років.

Якщо кандидат захищається у вузі, де є своє друковане видання, він може скористатися випущеної їй літературою.

Мета

Мета є кінцевим результатом докторської дисертації і ставиться на основі обраної автором проблеми, а проблема – на основі теми. Це може бути відкриття нового явища, розробка унікального методу та ін.

Наукове дослідження визначається тільки однією метою і випливають з неї завданнями. Завдання прописуються в тому порядку, в якому вони будуть вирішуватися по ходу роботи.

Об’єкт і предмет в дисертації

Об’єкт дослідження – це явище або процес, взятий автором для вивчення. Об’єкт вибирається залежно від теми роботи, але не є її повторенням.

Предмет є властивістю або характеристикою об’єкта, його окремим сегментом. Завдяки першому ми виділяємо головні і найбільш істотні ознаки останнього. Наприклад, об’єкт дослідження-радіація, предмет-вплив радіації на людину.

Рекомендації щодо написання

Якість виконаної роботи показує, наскільки компетентний фахівець і наскільки великі його знання. Для успішного проведення наукового дослідження, здобувач повинен керуватися наступними ключовими принципами:

Так, чітка схема дій дозволить отримати на виході гідну похвали роботу.

Оформлення

Вимоги та правила до оформлення та структури докторської дисертації представлені в ДСТУ. Стандарти, яким повинна відповідати робота:

Іноді правила в ДСТУ можуть відрізнятися від вимог на кафедрі. Перед тим, як почати оформлення роботи, необхідно ознайомитися з методичними вказівками, представленими у вузі.

Особливості захисту докторської дисертації

Захист докторської дисертації проходить в режимі дискусії без обмеження за часом.

Перше слово дається голові ради комісії. У його завдання входить оголошення інформації про всіх присутніх і подання докторанта. Потім виступає науковий керівник, який дає коротку характеристику здобувача і оцінку його роботи над дисертацією.

Після виступу кандидата, подання відгуків від опонентів та отримання відповідей на запитання приймаючої комісії починається дискусійна частина захисту. Для прийняття остаточного рішення проводиться таємне голосування. Якщо позитивні голоси виявляються в більшості, докторська дисертація успішно захищена.

Відмінності кандидатської від докторської дисертації

Головною відмінністю докторської дисертації від кандидатської є те, що захист першої здійснюється в докторантурі, а другий – в аспірантурі. Робота над кандидатською вчить аспіранта аналізувати, мислити критично і приходити до логічних висновків. Докторська має на увазі розробку власного дослідження і наукове відкриття.

Так як цілі виконання робіт розрізняються, їх структура, стандарти і вимоги також відрізняються один від одного:

Важливо! Докторська дисертація є не продовженням кандидатської, а абсолютно новим дослідженням.

Що робити, якщо не виходить написати докторську?

Написання дисертації вимагає неабиякої сили волі. Особливі труднощі виникають в кінці, одним буває важко сконцентрувати увагу на поставленій меті і завершити наукову роботу. Інші ж, навпаки, беруть себе в руки, щоб подолати фінішну лінію.

У разі, коли завершення дослідження здається непосильним, варто спробувати замовити роботу або допомогу у фахівців з теми, що вивчається.

Висновок

Докторська дисертація – це повноцінне дослідження, успішний захист якого відкриває двері в світ науки і дозволяє вченому рости вгору по кар’єрних сходах.

При написанні роботи важливо стежити не тільки за змістом, а й оформленням.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити докторську в Києві?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто буде виконувати ваше замовлення?

Ми дуже довго формували штат авторів Diplomo. Такі зусилля дали свій результат. На сьогоднішній день наша команда є однією з найсильніших серед усіх компаній з написання студентських робіт. Незалежно від того, хочете Ви купити дисертацію або замовити унікальну наукову статтю, наші автори впораються однаково добре. У чому ж секрет?

Cправа в тому, що у нас працюють практикуючі доктори наук, професори з багаторічним стажем. Тому вони знають, як писати якісні дисертації.

Замовити

Відгуки

Заказ "78490"
Замовляв курсач в Дипломо. Все агонь. Мені зробили навіть промову для захисту.
Заказ "45783"
Співпрацею задоволений. Моя курсова з фізики виконана якісно і точно в строк. Все можна відстежити в особистому кабінеті на сайті. І окреме спасибі за знижку. Люблю знижки))
Заказ "35612"
Замовляв пару рефератів і курсову. Все зроблено досить непогано. Принаймні, краще, ніж зробив би я сам.

Приклади робіт

Економіка
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
План розвитку ресторанного бізнесу
download Завантажити
Маркетинг
Тип работы:
Реферат
Тема:
Конкурентоспроможнiсть українскьих пiдприємств
download Завантажити
Економіка
Тип работы:
Есе
Тема:
Транспорт і технології, як блокчейн змінить business logistic
download Завантажити

Часті питання

Скільки коштує замовити курсову роботу?
Ціна кожної роботи індивідуальна. Більш того, одну і ту ж роботу різні компанії України можуть написати за різну вартiсть. Від чого це залежить? На ціну впливають терміни (чим вони менші, тим ціна вище), складність і розмір. Клієнту необхідно повідомити нашим фахівцям дані умови, щоб ми могли розрахувати вартість замовлення. Саме тому ми пропонуємо безкоштовну оцінку робіт всім відвідувачам нашого сайту. Стандартна ціна починається від 500-700 грн.
Чи можна вносити правки?
Практично всі, хто хоче замовити курсову роботу у нас, запитують, чи ми робимо доопрацювання. Для кожної написаної авторами Дипломо роботи діє гарантійний період - 3 місяці. Протягом цього часу ми безкоштовно вносимо правки. Але доопрацювання робляться тільки в тому випадку, якщо вони не суперечать початковим вимогам клієнта.
Хто ваші автори?

В нашій команді працюють викладачі та аспіранти українських вузів. Деякі клієнти запитують, як таке можливо. Все досить банально. Заробітна плата звичайного викладача далеко не найбільша. І написання студентських робіт на замовлення - це відмінний спосіб додаткового заробітку для педагогів. Більш того, були випадки, коли викладачі робили співпрацю з нами своїм основним місцем роботи.

Як би там не було, зробивши замовлення курсових у нас, ви отримаєте роботу найвищої якості. Так як її буде писати професіонал.

Чи можу я задавати питання?
Звісно. Це логічно, що при замовленні роботи або в процесі її виконання у вас можуть виникнути питання. Саме тому існує наша служба підтримки замовників. Сміливо звертайтеся до неї з будь-яким питанням. Вони дадуть вам детальну відповідь. Зв'язатися з підтримкою можна по телефону або в онлайн чаті на сайті.
Які гарантії ви надаєте?

Ми можемо гарантувати, що вашу роботу буде писати професіонал, який відмінно розбирається в предметі. Ми гарантуємо, що робота буде написана відповідно до ваших вимог. Ми гарантуємо, що замовлення буде зроблено не пізніше того терміну, який був обговорений. Також всі написані нами роботи будуть унікальними.

Крім цього діє 3х місячний гарантійний період, протягом якого правки вносяться безкоштовно.

Скільки часу займає написання?
Все індивідуально. Зазвичай це 4-7 днів. Швидкість написання залежить від обсягу та складності роботи. Як би там не було, ми постараємося виконати замовлення максимально швидко. Але при цьому Diplomo ніколи не віддає перевагу швидкості на шкоду якості. Якщо з якихось причин ми не можемо виконати роботу так швидко, як це необхідно клієнту, ми просто не будемо брати замовлення.
Мені потрібно написати курсову терміново. Ви можете це зробити?
Так. Але при терміновому написанні роботи її вартість збільшується.
Чи буде моя робота унікальною?
Так. Всі наші роботи проходять перевірку антілагіаторамі перед відправкою клієнту. Ми дуже уважно стежимо за тим, щоб кожна курсова була написана з нуля і містила актуальні дані.
У мене немає плану, допоможете?
Так, ми можемо написати план для вас. Але вам потрібно завірити його у вашого викладача, який курирує написання курсового проекту.
Чи етично купувати курсову, а не писати самостійно?
Кожен вибирає сам. У когось в пріоритеті робота або хобі. А написання студентської роботи займає багато часу і сил. На сьогоднішній день вміння писати курсову самостійно не гарантує отримання хорошої роботи. Тому кожен студент повинен сам розставляти пріоритети.
В якому місті ви працюєте?
Ми працюємо в режимі онлайн. Тому Дипломо надає свої послуги на території всієї України.
Як можна оплатити?
Ми працюємо з усіма популярними платіжними системами. Якщо у вас є сумніви, чи можемо ми прийняти той чи інший платіж, уточніть цей момент у служби підтримки.
Чи є знижки?
Так, ми даємо 5% знижки при першій покупці. Крім того, якщо ви хочете купити 2 однакові роботи (для себе і товариша), то кожен з вас може отримати 15% знижки.
Чи можна подивитися роботу перед оплатою?
Так, вам буде доступний ознайомлювальний фрагмент. Ознайомитися з ним можна до внесення повної оплати.
Як замовити курсову?
Ми продумали максимально просту і зручну схему замовлення. Спочатку вам потрібно подати заявку на оцінку вашої роботи. Багато студентів, які хочуть купити курсову, бажають знати її остаточну ціну перед оплатою. Надайте нам всі свої вимоги до роботи і ми зможемо назвати вам точну вартість. Внесіть 50% передоплати, щоб наші автори могли почати виконання замовлення. Стежте за ходом робіт у вашому особистому кабінеті. Щоб отримати до нього доступ, вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Після того, як робота буде написана, ви можете ознайомитися з її частиною. Якщо вас все влаштовує, внесите решту оплати і скачайте курсову цілком.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 4,90 из 5)
Loading...