Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Рішення Контрольних Робіт на...

Рішення Контрольних Робіт на Замовлення

Написання контрольних робіт за ціною від 200 грн. Терміни 2-5 днів

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Контрольні роботи на замовлення

Термiни
вiд 2-5 днiв

Кожен школяр і студент знає, що таке контрольна робота. Даний вид робіт дозволяє викладачеві зрозуміти, наскільки учні засвоїли ту чи іншу вивчену тему. Зазвичай вчитель може перевірити знання студентів за допомогою тестових завдань, теоретичних питань або практичних завдань.

Як би там не було, контрольні роботи – це не найприємніша частина навчання. Під час неї студенти зазвичай переживають величезний стрес. І у них з’являється закономірне питання: “Де можна замовити контрольну роботу, щоб не писати її самому?”. Компанія Diplomo допоможе вам з вирішенням подібних робіт. Ми робимо контрольні з усіх предметів, які вивчають у ВНЗ України. При цьому наші послуги коштують недорого – ціни стартують від 200 грн. Також у нас ви можете купити реферат.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто наші автори?

Вас цікавить рішення контрольних робіт на замовлення в Дипломо? Але ви не знаєте, хто наші автори? Познайомтеся з нашою командою нижче.

Штат співробітників Diplomo складається з досвідчених викладачів і аспірантів українських ВНЗ. Ми ретельно відбираємо кожного робітника для своєї команди.

Нам важливо, щоб кожен наш співробітник мав глибокі практичні та теоретичні знання в тій області, з якою він працює. Також ми цінуємо пунктуальність, відповідальність і порядність у авторів. Звичайно, вимоги досить жорсткі. Але завдяки такому відбору ми змогли сформувати одну з кращих команд, що працюють на українському ринку. Тому, якщо ви хочете замовити контрольну роботу в Києві, то звертайтеся в Diplomo. Крім цього ви можете замовити бізнес план у нас.

Замовити

Вiдгуки

Заказ "57292"
Мені було потрібно швидко зробити контрольну з біології. Котики з Дипломо впоралися приблизно за кілька годин і прислали мені хорошу контрольну. Це круто.
Заказ "22289"
Замовляв у Diplomo різні види робіт. Завжди все на рівні. Навіть, якщо виникає якийсь конфлікт, він швидко вирішується.
Заказ "35677"
Все ок, можна замовляти.

Приклади робiт

Вища математика
Тип работы:
Завдання
Тема:
Завдання
download Завантажити
Світова економіка
Тип работы:
Контрольна робота
Тема:
Контрольна
download Завантажити
Бухгалтерський облік
Тип работы:
Завдання з аудиту
Тема:
Завдання
download Завантажити

Поширенi запитання

Скільки коштує замовити контрольну роботу?
Ціни в кожному конкретному випадку відрізняються. Вони залежать від терміновості роботи, її обсягу і складності. Чим складніше робота, тим дорожче вона буде коштувати. Чим коротше термін її здачі, тим вище ціна на її виконання. Ціни на рішення контрольних робіт в Дипломо стартують від 200 гривень.
Як замовити?
Дуже часто в підтримку надходять такі запити "Куплю контрольну роботу в Києві. Поясніть, як замовити ". Все максимально просто. Спочатку заповніть форму оцінки робіт. Внесіть всі ваші вимоги максимально докладно. Чим зрозуміліше клієнт пояснює завдання, тим краще справляються наші автори. Після зачекайте, поки наші фахівці оцінять ваше замовлення. Не пізніше, ніж через 2 години ми надішлемо вам точну вартість контрольної роботи. Якщо вас влаштовує ціна, то внесіть 50% передоплати і ми почнемо роботу. Як тільки робота буде готова, ми вас повідомимо. У вашому особистому кабінеті ви зможете ознайомитися з уривком роботи і оплатити замовлення повністю, якщо вам все підходить.
У вас є служба підтримки? Я можу ставити їй питання?
Майже кожен клієнт, який вирішив замовити контрольну роботу недорого в Дипломо, задає питання по ходу виконання замовлення. І це нормально. Саме для подібних випадків і потрібна наша служба підтримки. Вона зможе проконсультувати вас з будь-яких питань. Сміливо задавайте питання в онлайн чаті або по телефону.
Чи можна якось відстежувати статус замовлення?
Так, для цього вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Процес реєстрації займає всього пару хвилин. Після цього ви зможете бачити статус вашої роботи. Як тільки замовлення буде виконано, ви зможете оплатити його прямо в особистому кабінеті і завантажити його звідти.
Чи можна вносити правки?
Цікавлять контрольні роботи на замовлення в Дипломо, але не знаєте, чи можна вносити правки після написання? Наша відповідь: "Можна!". На кожну написану нами роботу поширюється тримісячна гарантія. Протягом неї ви зможете абсолютно безкоштовно вносити правки. Але ми не можемо робити ті зміни, які суперечать початковим вимогам клієнта.
Хто працює у вас в штаті?
Виконанням контрольних робіт на замовлення в Дипломо займаються кваліфіковані викладачі та аспіранти. Серед них навіть зустрічаються кандидати наук. Вони займаються найскладнішими замовленнями. Ми співпрацюємо з авторами, які відмінно розбираються в багатьох галузях освіти і пишуть наукові праці. Крім цього вони відстежують всі освітні тренди. Тому написані ними роботи відрізняються не тільки якістю, але і відповідністю всім нормам.
Чи буде моя робота унікальною?
Так, всі виконані нами роботи проходять спеціальну перевірку в антиплагіат програмах. Тому ми ручаємося за те, що кожне зроблене компанією Дипломо замовлення буде унікальним.
Скільки часу потрібно на написання? Чи можете ви зробити контрольну терміново?
Мінімальний термін написання робіт починається з 4 годин. Точний термін роботи над замовленням ми зможемо сказати тільки після вивчення всіх вимог клієнта. Також потрібно сказати, що термінові роботи коштуватимуть дорожче, ніж звичайні.
Чи можливе повернення грошей?
Ми намагаємося задовольнити вимоги кожного клієнта і не допустити ситуацій, при яких знадобиться повернення коштів. Якщо ж з якоїсь причини нам не вдається знайти спільну мову з замовником, можливе повернення оплати.
Які гарантії ви надаєте?
Однією з основних наших гарантій є безкоштовне внесення правок протягом 3х місяців після написання роботи. Крім цього ми гарантуємо, що над вашим замовленням буде працювати кваліфікований автор, робота буде якісною, унікальною і буде здана в строк.
Як можна оплатити?
Ви можете оплатити наші послуги за допомогою будь-якої популярної в Україні платіжної системи.
Чи зможу я ознайомитись з роботою до її оплати?
Так, в вашому особистому кабінеті ви зможете знайти ознайомлювальний фрагмент. Повну оплату можна вносити після прочитання цієї частини замовлення.
Чи можу я отримати знижку?
Так, новим клієнтам доступний промокод на 5% -у знижку. Крім того, якщо ви замовите 2 однакові роботи (для вас і вашого товариша), то зможете отримати 15% знижки кожному.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 4,86 из 5)
Loading...