Меню
 1. Главная
 2. >>
 3. Хочете заробити написанням студентських...

Хочете заробити написанням студентських робіт 13000 грн і більше?

В такому випадку, співпрацюйте з компанією Diplomo і заробляйте гідні гроші на своїх знаннях. Ми постійно шукаємо досвідчених і талановитих авторів.

Якщо робота автором студентських робіт – це те, що ви шукаєте, то відправляйте своє резюме на email info@diplomo.com.ua.

Що являє собою робота з написання курсових за гроші?

Студентам необхідно писати безліч різних робіт під час навчання в школах і ВУЗах. Це курсові, контрольні, лабораторні роботи та багато іншого. Але реалії такі, що більшість учнів починає працювати ще на першому-другому курсі. В результаті у студентів немає часу, щоб самостійно писати роботи. Щоб вирішити цю проблему, учні шукають того, хто може продати готові студентські роботи: курсові роботи, реферати, твори і т.д.

Ось тут наші послуги і можуть допомогти українським студентам. Учням досить зробити замовлення на нашому сайті, а далі вже справа за нашими авторами. На даний момент ми вже змогли допомогти більш, ніж 50000 студентів. І ви можете стати частиною нашої команди.

Переваги роботи з Diplomo

Отже, чому ж авторам вигідно співпрацювати з нами, а не писати студентські роботи на замовлення самостійно? Ось кілька причин:

 • Доступ до великої кількості замовлень. Ми вже давно працюємо на ринку і маємо велику базу клієнтів. Працюючи з нами, вам не потрібно залучати клієнтів. Ви зможете відразу почати заробляти;
 • Гнучкий графік та віддалена робота. Ми пропонуємо вкрай зручні умови співпраці. Ви думаєте: “Хочу писати реферати на замовлення за гроші, але немає вільного часу”? Працюючи з нами, ви можете працювати в будь-який зручний для вас час. Найголовніше – це дотримуватися термінів виконання робіт. Тому роботу в Дипломо ви можете поєднувати зі своєю основною роботою;
 • Дохід 10000 – 13000 в місяць. Почавши продавати готові дипломні роботи, ви зможете вийти на гідний рівень доходу;
 • Зручні умови оплати. Ви зможете отримувати гроші 2 рази на місяць;
 • Допомога в роботі. Ми підготували для вас детальні інструкції, які допоможуть розібратися в роботі на початковому етапі. Також допомагати вам буде менеджер.

Скільки заробляють наші автори?

Напевно ви задалися питанням, за скільки можна написати курсову? Все залежить від обсягу виконаних робіт. У нас є автори, які заробляють 10000-13000 гривень на місяць і навіть більше. При цьому вони працюють у зручний для них час і не виходячи з дому.

Відгуки наших авторів

Подивіться відгук про роботу автора студентських робіт від одного з наших письменників:

Яким вимогам потрібно відповідати, щоб почати писати курсові на замовлення?

Вимоги до авторів досить прості:

 • Потрібно мати диплом про вищу освіту українського ВНЗ
 • Потрібно мати досвід написання студентських робіт
 • Величезною перевагою буде, якщо ви є викладачем або аспірантом
 • Потрібно бути уважним до деталей, пунктуальним і відповідальним

Цього достатньо, щоб почати працювати з нами.

Як почати працювати з нами?

Якщо ви впевнені, що хочете співпрацювати з нами, то вам необхідно:

 1. Надіслати резюме на адресу info@diplomo.com.ua з поміткою “Вакансія автора”
 2. Після цього необхідно буде зареєструватися в нашому кабінеті для роботи авторів. Там ви зможете брати замовлення, отримувати оплату, спілкуватися з менеджером і т.д.
 3. Пройти невелику співбесіду для підтвердження ваших навичок
 4. Виконати невелике тестове завдання: написати есе (унікальність від 70% по etxt) або реферат (унікальність від 40% по etxt).

При успішному проходженні співбесіди ви зможете почати брати замовлення.

Якщо ви шукаєте, де можна продати дипломну роботу, то співпраця з компанією Дипломо – це те, що вам потрібно.

Надсилайте своє резюме на адресу info@diplomo.com.ua.