Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Дисертація на Замовлення

Дисертація на Замовлення

Написання дисертацій за ціною від 60000 грн. Терміни від 6 місяців

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Послуги написання дисертації на замовлення

Дисертація
вiд 60000 грн
Терміни
Від 6 місяців

Написання дисертації – це довгий і трудомісткий процес. Проведення дослідження та написання самої роботи може зайняти до 1-2 років. І це за умови того, що людину, яка пише дисертацію, нічого не буде відволікати (ні побутові питання, ні робота, ні сім’я). Рідко у кого можуть скластися такі ідеальні умови.

Уникнути подібних складнощів можна, якщо замовити дисертацію в Diplomo. Над вашою роботою будуть працювати викладачі передових ВНЗ України, автори науково-дослідних робіт, досвідчені вчені та співробітники конструкторських бюро.

Дисертація на замовлення – це не єдина наша послуга. Крім неї ми можемо зробити для вас автореферат, серію наукових статей, які необхідно випустити перед створенням дисертації, тези для конференцій.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити дисертацію в Diplomo?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто буде писати роботу для вас?

Якщо ви хочете замовити дисертацію в Києві, то напевно вас цікавить питання "Хто ж її буде писати?". Такий інтерес закономірний. Так як дисертація - це серйозна наукова робота, яку може написати не кожен.

Саме тому до створення таких робіт ми залучаємо молодих і перспективних вчених, у яких на рахунку є наукові дослідницькі роботи і які працюють в кращих ВНЗ України.

Ще одним важливим моментом є те, що дисертацію для вас буде писати одна людина, а не декілька фахівців. Це допоможе зробити виклад роботи логічним і послідовним.

Замовити

Відгуки

Заказ "11209"
Я не знав, де замовити дисертацію, щоб отримати якісну роботу. І я дуже радий, що знайшов такий сервіс, як Diplomo. Результатом більш ніж задоволений. Особливо хотілося б виділити швидкість роботи. Сам я б не вклався в такі терміни.
Заказ "14587"
Мій науковий керівник дуже високо оцінив дисертацію, яку я купив у Дипломо.
Заказ "32563"
Велике спасибі Diplomo за допомогу. Результат вражає.

Приклади робіт

Економіка підприємства
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
Управління ресторанним бізнесом
download Завантажити
Маркетинг
Тип работы:
Дипломна робота
Тема:
Маркетингова політика банківських установ
download Завантажити
Маркетинг
Тип работы:
Реферат
Тема:
Конкурентоспроможність українських підприємств
download Завантажити

Поширенi питання

Дисертація - це складна наукова робота. Ваші автори впораються?
Ми чудово розуміємо, що така робота пишеться довго і на підставі досліджень. Тому дисертації ми довіряємо писати тим авторам Diplomo, які вже публікували науково дослідницькі праці, працюють в лабораторіях і конструкторських бюро, мають наукові ступені. Саме тому ми можемо гарантувати високу якість замовлених у нас дисертацій.
Мою роботу буде писати один або кілька людей?
Щоб виклад фактів в дисертації був логічним і послідовним, її повинен писати один автор.
Ви пишите дисертації під ключ?
Так, крім самої дисертації ми можемо зробити для вас серію наукових статей, автореферати, тези для наукових конференцій. Таке виконання допоможе отримати максимально високий результат і заощадить ваш час.
Чи робите ви докторські дисертації?
Так, ми виконуємо і такі роботи. У нашому штаті є автори, які володіють необхідною кваліфікацією для написання таких наукових праць. Це доктора наук. Крім самої дисертації ми можемо запропонувати написання рецензій та відгуків для роботи. Також написання дисертації має передувати видання великої кількості наукових статей. В цьому компанія Diplomo також може посприяти. Матеріали, на яких засновані дослідження для роботи, абсолютно реальні і актуальні.
Скільки коштує дисертація?
Ціна роботи залежить від термінів, складності та предмета. Тільки знаючи всі ці вимоги, ми зможемо назвати точну вартість. Ціни даного виду роботи стартують від 60000 грн.
Скільки часу піде на написання?
Від 6 місяців. Чим складніше і об'ємніше робота, тим більше часу знадобиться на її написання.
Чи можливо термінове написання?
Так. Більш точну відповідь на це питання можна дізнатися у нашої служби підтримки. Також потрібно враховувати, що термінове написання впливає на вартість замовлення.
Чи можна вносити правки?
Звісно. На всі наші роботи поширюється тримісячна гарантія, протягом якої ми безкоштовно вносимо правки. Крім того, ми робимо зміни в роботах на основі рекомендацій консультанта і наукового керівника. Правки вносяться і після попереднього захисту, а також після отримання зворотного зв'язку від опонентів і рецензентів. Також можуть бути внесені зміни, які були надані експертами на засіданні спеціалізованої вченої ради.
Дисертація пишеться довго. З ким я можу спілкуватися під час написання роботи?
По-перше, ви зможете відслідковувати хід виконання замовлення в своєму особистому кабінеті. Для цього необхідно зареєструватися на нашому сайті. По-друге, при появі будь-якого питання ви можете задати його співробітникам нашої служби підтримки. Зв'язатися з ними можна по телефону або в чаті.
Чи можу я отримати знижку?
Так. Ми даємо 5%-ну знижку на перше замовлення в нашій компанії.
Чи буде моя дисертація унікальною?
Звісно. Унікальність наших робіт - це те, за чим ми стежимо особливо педантично. Всі замовлення в обов'язковому порядку перевіряються спеціальними антиплагіат програмами після написання. Крім того ми ретельно відбираємо авторів в свою команду - працюємо тільки з тими, хто пише роботи з нуля і не допускає плагіату в текстах.
На які гарантії я можу розраховувати, якщо куплю дисертацію в Дипломо?
По-перше, ми гарантуємо написання унікальної і якісної роботи. По-друге, ми гарантуємо здачу дисертації вчасно. По-третє, ми гарантуємо те, що робота буде писатися автором, який володіє необхідною кваліфікацією для створення серйозної наукової роботи. І по-четверте, ми гарантуємо, що протягом трьох місяців після написання ви зможете вносити правки безкоштовно.
Чи можна виконати написання дисертації терміново?
Дисертація - це серйозна наукова робота, написання якої вимагає часу. Терміни на створення такого матеріалу стартують від 6 місяців. Якщо ви хочете отримати роботу швидше, зробіть запит в нашу службу підтримки. Ми оцінимо ваші терміни і дамо відповідь до замовлення. Якщо наші автори впораються з роботою за необхідний вам час, ми зможемо виконати вашу заявку.
Чи можна ознайомитися з дисертацією до повної оплати?
Так, коли робота буде готова, вам буде доступний ознайомлювальний фрагмент.
Які способи оплати можливі?
Ми працюємо з усіма популярними в Україні способами оплати: Приват24, платіжні карти Visa або Mastercard, Liqpay. Якщо ви не впевнені в тому, чи можемо ми прийняти той чи інший платіж, поставте це питання службі підтримки.
В якому місті ви працюєте?
Ми працюємо в режимі онлайн. Для цього була розроблена спеціальна система прийому і обробки замовлень. Тому з нами можуть співпрацювати студенти всієї України.
Чи можна повернути гроші?
Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб ви були задоволені написаною нами роботою.
Як замовити?
Ми постаралися зробити процес замовлення максимально простим. Залиште заявку на прорахунок ціни. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму. Вкажіть ваші вимоги максимально детально. Це допоможе нашим авторам краще зрозуміти, яка саме робота вам потрібна. Внесіть 50% передоплати. Після того, як ми повідомимо вам вартість робіт і, якщо вони вас влаштують, зробіть передоплату. Стежте за ходом написання дисертації. У вашому особистому кабінеті на нашому сайті ви зможете бачити статус, в якому знаходиться робота. Перед тим як купити дисертацію і внести повну передоплату, ознайомтеся з її фрагментом. Якщо вас все влаштовує, то внесіть решту оплати і скачайте готову наукову роботу. Також у нас ви можете замовити магістерську роботу і рішення задач з математики.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...