Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Рецензія на диплом на...

Рецензія на диплом на замовлення

Замовте рецензію на диплом за ціною від 150 грн

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Замовити рецензію на дипломну роботу в Diplomo

Рецензія на диплом
від 150 грн
Терміни
від 1 дня

Після завершення написання диплома, студенту необхідно отримати дві рецензії – внутрішню від наукового керівника та зовнішню від стороннього експерта. Зовнішній відгук на роботу пише незалежний викладач або куратор по практиці. Без цих документів студент не допускається до захисту дослідження.

Як правило, рецензент не має часу для аналізу диплома і перекладає обов’язки по написанню рецензії на студента. Це досить складне завдання, впоратися з якою може далеко не кожен учень. Саме тому, багато хто приймає рішення замовити рецензію на диплом в Дипломо, і забезпечити тим самим якісну характеристику своєї роботи, складену грамотними фахівцями. Також ви можете замовити відповіді на бiлети у нас.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Рецензія на диплом від справжніх експертів

В Diplomo ви можете замовити рецензію у досвідчених авторів, які вже підготували сотні відгуків на дипломи різних спеціальностей і профілів. Це найкраща можливість отримати якісний відгук для вашого проекту, в якому будуть відображені позитивні моменти роботи та надані рекомендації на високу оцінку диплома.

Рецензія на дипломну роботу від наших фахівців - це грамотно складений документ, написаний із суворим дотриманням структури, в повній відповідності з темою і змістом вашої роботи. Відгук для вас підготують кращі викладачі і аспіранти, які володіють специфічною мовою написання рецензій та точно знають, який саме відгук потрібен для подальшої успішної захисту дослідження. Крім цього у нас ви можете замовити есе недорого.

Замовити

Відгуки

Заказ "№77432"
Зміст рецензії точно відповідає моїй роботі, видно, що автор вивчив мій диплом і написав дійсно експертний відгук.
Заказ "№12058"
Спасибі за рецензію, підготували точно в термін, структура повністю відповідає вимогам в методичцi!
Заказ "№15161"
Порадувала вартість рецензії на диплом, ціни тут досить низькі, а якість - на висоті! Захистилася успішно, тепер попереду магістратура, обов'язково ще буду замовляти тут і інші роботи.

Приклади робіт

Маркетинг
Тип работы:
Дипломна робота
Тема:
Маркетингова політика банківських установ
download Завантажити
Економіка підприємства
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
Управління ресторанним бізнесом
download Завантажити
Маркетинг
Тип работы:
Реферат
Тема:
Конкурентоспроможність українських підприємств
download Завантажити

Часті питання

Як замовити рецензію на диплом?
Заповнюйте форму, докладно опишіть вимоги і прикріпіть методичку, якщо вона у вас є. Протягом 2 годин ми вам відповімо, скільки коштує рецензія на дипломну роботу в вашому випадку, обговоримо терміни і вимоги. Якщо вас все влаштує, вносите передоплату у розмірі 50%. Наші автори підготують рецензію і нададуть ознайомлювальний фрагмент в ваш особистий кабінет. Вивчіть готовий матеріал і, якщо результат відповідає вашим вимогам, оплатіть залишок. Після цього повна версія роботи буде готова до завантаження.
Ніколи не купував готові роботи, соромлюся замовляти, я ж повинен все зробити сам.
Рецензію на диплом повинен писати експерт, а не студент. На жаль, найчастіше цей обов'язок перекладається на автора дипломної роботи, який не може якісно підготувати відгук. Якщо вам потрібна якісна рецензія на диплом замовити її в Дипломо стане найкращим виходом із ситуації.
Яка вартість рецензії?
Для кожної рецензії на диплом ціна визначається індивідуально, залежно від предмета, теми дослідження, обсягу наукової роботи, вимог та інших факторів.
Як ви гарантуєте якість роботи?
Багаторічний досвід, грамотні автори в команді і позитивні відгуки клієнтів дозволяють нам гарантувати гідну якість виконання будь-яких студентських робіт.
Хто буде автором моєї рецензії?
Серед наших фахівців - викладачі та аспіранти. Над вашою рецензією працюватимуть професіонали певного профілю, які успішно розробили не один десяток відгуків на наукові дослідження.
Ви внесете правки, якщо буде потрібно?
Так, ми супроводжуємо готову роботу і вносимо правки протягом 1 місяця після написання рецензії. Зауваження не повинні суперечити завданню, що було поставлено перед автором спочатку.
У мене залишилося кілька питань, кому я можу їх задати?
Зв'яжіться з нами найбільш зручним для вас способом - за телефоном служби підтримки, через e-mail або в онлайн чаті на нашому сайті. Детальну інформацію дивіться в розділі «Контакти».
Я можу контролювати стадію виконання мого замовлення?
Вся інформація про етапи написання вашої роботи представлена в особистому кабінеті на нашому сайті.
Якщо рецензія мені не підійде, ви повернете гроші?
Так, ми повернемо вам передоплату. Однак, наші автори зроблять все можливе, щоб замовлена робота відповідала всім вимогам і допомогла вам отримати доступ до захисту диплома.
Рецензія потрібна дуже терміново, ви можете зробити роботу швидко?
Опишіть вимоги до роботи, прикріпіть методичку і вкажіть бажаний термін виконання. Наші автори досліджують вимоги і дадуть відповідь, наскільки швидко зможуть підготувати для вас відгук про дипломну роботу. Для термінових замовлень розцінки будуть дещо вищі.
В яких містах ви працюєте?
Ми працюємо онлайн, завдяки чому можемо співпрацювати з замовниками з усієї України.
Як мені оплатити замовлення?
Використовуйте найбільш зручний для вас платіжний метод.
Я зможу переглянути рецензію до повної оплати?
Так, фрагмент тексту з'явиться у вашому особистому кабінеті до обумовленого терміну.
Ви зробите мені знижку?
Нові клієнти Дипломо отримують знижку в розмірі 5% від суми першого замовлення. Приводьте друга, замовляйте 2 роботи по одним вимогам, і знизьте вартість роботи ще на 15%.
Скільки вам потрібно часу, щоб підготувати рецензію?
Терміни визначаються індивідуально і залежать від обсягу роботи і дипломного дослідження, теми диплома і інших чинників.
Моя рецензія буде унікальною?
Кожен наш фахівець готує виключно авторський матеріал. Ваша рецензія пройде перевірку в програмах Антиплагіат і обов'язково буде унікальною.
За якою структурою робиться рецензія?
Наші автори підготують рецензію відповідно до ваших вимог або до параметрiв, зазначених у вашій методичцi. Як правило, рецензія складається з заголовка, опису актуальності, оцінки структури диплома (змісту розділів, підрозділів), аналізу переваг та недоліків дослідження, визначення практичної значущості та вказівки рекомендованої оцінки.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...