Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Курсові Роботи на Замовлення

Курсові Роботи на Замовлення

План курсової пишемо БЕЗКОШТОВНО

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Які курсові на замовлення ми можемо запропонувати?

Курсові роботи
вiд 550 грн
Терміни
вiд 4 днiв

Які курсові роботи ми можемо написати для вас? Дипломо може виконати роботу з будь-якого предмету, який викладається в українських вузах. Наші автори мають кваліфікацію в багатьох галузях освіти і науки.

Хочете зробити замовлення курсової з економіки, математики, іноземних мов або філософії? Не проблема – ми можемо допомогти. Але написання – це не єдина наша послуга. Крім цього ми можемо проконсультувати клієнта, супроводжувати його до самого захисту проекту, допомогти зі створенням презентації й промови. Повірте, допомога подібного роду в деяких випадках навіть важливіша, ніж якість самої роботи.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити курсову в Києві?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто буде виконувати ваше замовлення?

Ми дуже довго формували штат авторів Diplomo. Такі зусилля дали свій результат. На сьогоднішній день наша команда є однією з найсильніших серед всіх компаній з написання студентських робіт. Незалежно від того, хочете ви купити дисертацію або замовити магістерську роботу, наші автори впораються однаково добре. У чому ж секрет?

Справа в тому, що у нас працюють практикуючі викладачі та аспіранти. Це професіонали, які знають про всі тренди в галузі освіти. Тому вони знають, як писати якісні роботи.

Будьте впевнені, будь-яке замовлення курсової буде виконуватись професіоналом.

Замовити

Відгуки

Заказ "78490"
Замовляв курсач в Дипломо. Все агонь. Мені зробили навіть промову для захисту.
Заказ "45783"
Співпрацею задоволений. Моя курсова з фізики виконана якісно і точно в строк. Все можна відстежити в особистому кабінеті на сайті. І окреме спасибі за знижку. Люблю знижки))
Заказ "35612"
Замовляв пару рефератів і курсову. Все зроблено досить непогано. Принаймні, краще, ніж зробив би я сам.

Приклади робіт

Фінанси
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
download Завантажити
Право
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
download Завантажити
Торгівля
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
download Завантажити

Часті питання

Скільки коштує замовити курсову роботу?
Ціна кожної роботи індивідуальна. Більш того, одну і ту ж роботу різні компанії України можуть написати за різну вартiсть. Від чого це залежить? На ціну впливають терміни (чим вони менші, тим ціна вище), складність і розмір. Клієнту необхідно повідомити нашим фахівцям дані умови, щоб ми могли розрахувати вартість замовлення. Саме тому ми пропонуємо безкоштовну оцінку робіт всім відвідувачам нашого сайту. Стандартна ціна починається від 500-700 грн.
Чи можна вносити правки?
Практично всі, хто хоче замовити курсову роботу у нас, запитують, чи ми робимо доопрацювання. Для кожної написаної авторами Дипломо роботи діє гарантійний період - 3 місяці. Протягом цього часу ми безкоштовно вносимо правки. Але доопрацювання робляться тільки в тому випадку, якщо вони не суперечать початковим вимогам клієнта.
Хто ваші автори?

В нашій команді працюють викладачі та аспіранти українських вузів. Деякі клієнти запитують, як таке можливо. Все досить банально. Заробітна плата звичайного викладача далеко не найбільша. І написання студентських робіт на замовлення - це відмінний спосіб додаткового заробітку для педагогів. Більш того, були випадки, коли викладачі робили співпрацю з нами своїм основним місцем роботи.

Як би там не було, зробивши замовлення курсових у нас, ви отримаєте роботу найвищої якості. Так як її буде писати професіонал.

Чи можу я задавати питання?
Звісно. Це логічно, що при замовленні роботи або в процесі її виконання у вас можуть виникнути питання. Саме тому існує наша служба підтримки замовників. Сміливо звертайтеся до неї з будь-яким питанням. Вони дадуть вам детальну відповідь. Зв'язатися з підтримкою можна по телефону або в онлайн чаті на сайті.
Які гарантії ви надаєте?

Ми можемо гарантувати, що вашу роботу буде писати професіонал, який відмінно розбирається в предметі. Ми гарантуємо, що робота буде написана відповідно до ваших вимог. Ми гарантуємо, що замовлення буде зроблено не пізніше того терміну, який був обговорений. Також всі написані нами роботи будуть унікальними.

Крім цього діє 3х місячний гарантійний період, протягом якого правки вносяться безкоштовно.

Скільки часу займає написання?
Все індивідуально. Зазвичай це 4-7 днів. Швидкість написання залежить від обсягу та складності роботи. Як би там не було, ми постараємося виконати замовлення максимально швидко. Але при цьому Diplomo ніколи не віддає перевагу швидкості на шкоду якості. Якщо з якихось причин ми не можемо виконати роботу так швидко, як це необхідно клієнту, ми просто не будемо брати замовлення.
Мені потрібно написати курсову терміново. Ви можете це зробити?
Так. Але при терміновому написанні роботи її вартість збільшується.
Чи буде моя робота унікальною?
Так. Всі наші роботи проходять перевірку антілагіаторамі перед відправкою клієнту. Ми дуже уважно стежимо за тим, щоб кожна курсова була написана з нуля і містила актуальні дані.
У мене немає плану, допоможете?
Так, ми можемо написати план для вас. Але вам потрібно завірити його у вашого викладача, який курирує написання курсового проекту.
Чи етично купувати курсову, а не писати самостійно?
Кожен вибирає сам. У когось в пріоритеті робота або хобі. А написання студентської роботи займає багато часу і сил. На сьогоднішній день вміння писати курсову самостійно не гарантує отримання хорошої роботи. Тому кожен студент повинен сам розставляти пріоритети.
В якому місті ви працюєте?
Ми працюємо в режимі онлайн. Тому Дипломо надає свої послуги на території всієї України.
Як можна оплатити?
Ми працюємо з усіма популярними платіжними системами. Якщо у вас є сумніви, чи можемо ми прийняти той чи інший платіж, уточніть цей момент у служби підтримки.
Чи є знижки?
Так, ми даємо 5% знижки при першій покупці. Крім того, якщо ви хочете купити 2 однакові роботи (для себе і товариша), то кожен з вас може отримати 15% знижки.
Чи можна подивитися роботу перед оплатою?
Так, вам буде доступний ознайомлювальний фрагмент. Ознайомитися з ним можна до внесення повної оплати.
Як замовити курсову?
Ми продумали максимально просту і зручну схему замовлення. Спочатку вам потрібно подати заявку на оцінку вашої роботи. Багато студентів, які хочуть купити курсову, бажають знати її остаточну ціну перед оплатою. Надайте нам всі свої вимоги до роботи і ми зможемо назвати вам точну вартість. Внесіть 50% передоплати, щоб наші автори могли почати виконання замовлення. Стежте за ходом робіт у вашому особистому кабінеті. Щоб отримати до нього доступ, вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Після того, як робота буде написана, ви можете ознайомитися з її частиною. Якщо вас все влаштовує, внесите решту оплати і скачайте курсову цілком.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...