Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Монографії на Замовлення

Монографії на Замовлення

Терміни написання від 4 місяців.

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Монографія
вiд 20000 грн
Терміни
вiд 4 місяців

Монографія – це монотематичне наукове дослідження, в якому автор узагальнює свої дослідження з певної теми, описуючи методологію дослідження і пропонуючи огляд історіографії.

Завдання монографії-поступово підвести читача до висновків, зроблених авторам в ході досліджень.

Успішна публікація монографії сприяє (хоча не є обов’язковою умовою) захисту дисертації здобувача на вчений ступінь. Нижче ми розберемо основні питання, пов’язані з написанням, оформленням і захистом монографії.

Структура

Монографія, як і будь-яка наукова робота, підпорядковується суворим правилам оформлення. Структура монографії складається з наступних обов’язкових елементів:

Висновок: монографія-це чітко структуроване, логічно вивірене наукове дослідження.

Де брати інформацію для написання?

Оскільки монографія-результат власних досліджень її автора, то інформація для написання також отримана в ході досліджень. Вона знаходиться, в першу чергу, в джерелах та історіографії.

Джерела для написання монографії з гуманітарних наук можуть включати:

Перераховані види джерел зберігаються в бібліотеках, архівах і музеях, куди часто потрібен спеціальний доступ.

Визначення: історіографія – це комплекс попередніх наукових публікацій за тематикою монографії. Вона включає не тільки книги, а й статті. Література по темі, як і джерела, може перебувати в тих же сховищах. Сьогодні, завдяки оцифровці архівних фондів, джерела та історіографія доступні онлайн.

Іноді для написання монографії потрібно провести лабораторні експерименти, польові дослідження, анкетування або інтерв’ю. Для роботи з отриманими даними застосовують різні методи наукового аналізу та узагальнення інформації.

Варто підкреслити, що монографія нерідко пишеться на основі кандидатської або докторської дисертації. Всі три наукові роботи представляють результат власних наукових досліджень їх автора. Саме тому такий резонанс отримують випадки плагіату, коли автор користується чужою працею для компілювання псевдонаукового тексту.

Мета

Мета монографії-підвести підсумок науковому дослідженню з певної теми, представити науковому співтовариству нові джерела, гіпотези, теорії або рішення, що мають наукову цінність.

Цікаво: монографічне дослідження нерідко пов’язане з роботою над дисертацією. Однак професійний вчений ніколи не займається тільки однією темою за профілем дисертаційної роботи. Сфера його інтересів може бути набагато ширше, тому монографію прийнято писати за результатами тривалої дослідницької роботи. У такому випадку монографія представляє науковому співтовариству методологію дослідження та отримані результати.

Рекомендації по написанню

Монографія відповідає темі дисертації, на відміну від наукової статті. У ній проводиться глибоке Узагальнення нових наукових даних і наводяться основні наукові результати дисертаційного дослідження.

Цікаво: монографія може бути випущена до захисту дисертації. Так, наявність двох монографій є основною умовою для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Назва монографії традиційно складається з 5-6 слів, вона повинна коротко і ємко описувати проблематику дослідження. Цим монографія також відрізняється від дисертації, де в більш довгій назві відображена наукова актуальність дослідження.

На відміну від дисертації, однак, монографія адресована не тільки науковому співтовариству, але більш широкому читацькому колу. Тому для монографій характерний науково-популярний або науково-публіцистичний стиль (залежно від теми), тоді як дисертація повинна бути написана тільки в науковому стилі.

Важливо: ні для однієї з наукових робіт не підходить художній стиль, жаргонна лексика, яскраві заголовки.

У той же час, оскільки монографія призначена не тільки для вузького кола фахівців, автору слід попрацювати над композицією тексту. Логіка монографії йде від приватного до загального, від окремих тематичних глав до глобальних висновків. Саме ці висновки і є науковим внеском і забезпечують цінність монографічного дослідження.

Оформлення

Згідно з вимогами ВАК та ДСТУ, монографія оформляється відповідно до таких вимог:

Нерідко на стадії оформлення монографії вчені вдаються до допомоги редакторів, які забезпечують однаковість цитування і предметних покажчиків.

Особливості захисту

Готова монографія підлягає рецензуванню. Згідно з проектом рішення ВАК “рекомендації щодо зміни підходів до публікації основних наукових результатів дисертацій на здобуття наукового ступеня”, рецензентами монографії повинні виступити не менше двох авторитетних фахівців за профілем роботи (докторів наук). Рецензію також надає провідна організація за профілем наукової роботи.

Що робити, якщо не виходить написати монографію?

Незважаючи на те що монографія представляє особистий внесок вченого в науку, бувають ситуації, коли немає можливості самостійно писати текст книги, наприклад, за станом здоров’я. У цьому випадку ми пропонуємо написати монографію за індивідуальним замовленням. Ви надаєте нам джерельну базу, замітки з історіографії та результати дослідження, а ми оформляємо їх у наукову публікацію згідно з вимогами ВАК та ДСТУ.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити НДР в Києві?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто буде виконувати ваше замовлення?

Ми дуже довго формували штат авторів Diplomo. Такі зусилля дали свій результат. На сьогоднішній день наша команда є однією з найсильніших серед усіх компаній з написання студентських робіт. Незалежно від того, хочете Ви купити дисертацію або замовити унікальну наукову статтю, наші автори впораються однаково добре. У чому ж секрет?

Cправа в тому, що у нас працюють практикуючі доктори наук, професори з багаторічним стажем. Тому вони знають, як писати якісні дисертації.

Замовити

Відгуки

Заказ "78490"
Замовляв курсач в Дипломо. Все агонь. Мені зробили навіть промову для захисту.
Заказ "45783"
Співпрацею задоволений. Моя курсова з фізики виконана якісно і точно в строк. Все можна відстежити в особистому кабінеті на сайті. І окреме спасибі за знижку. Люблю знижки))
Заказ "35612"
Замовляв пару рефератів і курсову. Все зроблено досить непогано. Принаймні, краще, ніж зробив би я сам.

Приклади робіт

Економіка
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
План розвитку ресторанного бізнесу
download Завантажити
Маркетинг
Тип работы:
Реферат
Тема:
Конкурентоспроможнiсть українскьих пiдприємств
download Завантажити
Економіка
Тип работы:
Есе
Тема:
Транспорт і технології, як блокчейн змінить business logistic
download Завантажити

Часті питання

Скільки коштує замовити курсову роботу?
Ціна кожної роботи індивідуальна. Більш того, одну і ту ж роботу різні компанії України можуть написати за різну вартiсть. Від чого це залежить? На ціну впливають терміни (чим вони менші, тим ціна вище), складність і розмір. Клієнту необхідно повідомити нашим фахівцям дані умови, щоб ми могли розрахувати вартість замовлення. Саме тому ми пропонуємо безкоштовну оцінку робіт всім відвідувачам нашого сайту. Стандартна ціна починається від 500-700 грн.
Чи можна вносити правки?
Практично всі, хто хоче замовити курсову роботу у нас, запитують, чи ми робимо доопрацювання. Для кожної написаної авторами Дипломо роботи діє гарантійний період - 3 місяці. Протягом цього часу ми безкоштовно вносимо правки. Але доопрацювання робляться тільки в тому випадку, якщо вони не суперечать початковим вимогам клієнта.
Хто ваші автори?

В нашій команді працюють викладачі та аспіранти українських вузів. Деякі клієнти запитують, як таке можливо. Все досить банально. Заробітна плата звичайного викладача далеко не найбільша. І написання студентських робіт на замовлення - це відмінний спосіб додаткового заробітку для педагогів. Більш того, були випадки, коли викладачі робили співпрацю з нами своїм основним місцем роботи.

Як би там не було, зробивши замовлення курсових у нас, ви отримаєте роботу найвищої якості. Так як її буде писати професіонал.

Чи можу я задавати питання?
Звісно. Це логічно, що при замовленні роботи або в процесі її виконання у вас можуть виникнути питання. Саме тому існує наша служба підтримки замовників. Сміливо звертайтеся до неї з будь-яким питанням. Вони дадуть вам детальну відповідь. Зв'язатися з підтримкою можна по телефону або в онлайн чаті на сайті.
Які гарантії ви надаєте?

Ми можемо гарантувати, що вашу роботу буде писати професіонал, який відмінно розбирається в предметі. Ми гарантуємо, що робота буде написана відповідно до ваших вимог. Ми гарантуємо, що замовлення буде зроблено не пізніше того терміну, який був обговорений. Також всі написані нами роботи будуть унікальними.

Крім цього діє 3х місячний гарантійний період, протягом якого правки вносяться безкоштовно.

Скільки часу займає написання?
Все індивідуально. Зазвичай це 4-7 днів. Швидкість написання залежить від обсягу та складності роботи. Як би там не було, ми постараємося виконати замовлення максимально швидко. Але при цьому Diplomo ніколи не віддає перевагу швидкості на шкоду якості. Якщо з якихось причин ми не можемо виконати роботу так швидко, як це необхідно клієнту, ми просто не будемо брати замовлення.
Мені потрібно написати курсову терміново. Ви можете це зробити?
Так. Але при терміновому написанні роботи її вартість збільшується.
Чи буде моя робота унікальною?
Так. Всі наші роботи проходять перевірку антілагіаторамі перед відправкою клієнту. Ми дуже уважно стежимо за тим, щоб кожна курсова була написана з нуля і містила актуальні дані.
У мене немає плану, допоможете?
Так, ми можемо написати план для вас. Але вам потрібно завірити його у вашого викладача, який курирує написання курсового проекту.
Чи етично купувати курсову, а не писати самостійно?
Кожен вибирає сам. У когось в пріоритеті робота або хобі. А написання студентської роботи займає багато часу і сил. На сьогоднішній день вміння писати курсову самостійно не гарантує отримання хорошої роботи. Тому кожен студент повинен сам розставляти пріоритети.
В якому місті ви працюєте?
Ми працюємо в режимі онлайн. Тому Дипломо надає свої послуги на території всієї України.
Як можна оплатити?
Ми працюємо з усіма популярними платіжними системами. Якщо у вас є сумніви, чи можемо ми прийняти той чи інший платіж, уточніть цей момент у служби підтримки.
Чи є знижки?
Так, ми даємо 5% знижки при першій покупці. Крім того, якщо ви хочете купити 2 однакові роботи (для себе і товариша), то кожен з вас може отримати 15% знижки.
Чи можна подивитися роботу перед оплатою?
Так, вам буде доступний ознайомлювальний фрагмент. Ознайомитися з ним можна до внесення повної оплати.
Як замовити курсову?
Ми продумали максимально просту і зручну схему замовлення. Спочатку вам потрібно подати заявку на оцінку вашої роботи. Багато студентів, які хочуть купити курсову, бажають знати її остаточну ціну перед оплатою. Надайте нам всі свої вимоги до роботи і ми зможемо назвати вам точну вартість. Внесіть 50% передоплати, щоб наші автори могли почати виконання замовлення. Стежте за ходом робіт у вашому особистому кабінеті. Щоб отримати до нього доступ, вам необхідно зареєструватися на нашому сайті. Після того, як робота буде написана, ви можете ознайомитися з її частиною. Якщо вас все влаштовує, внесите решту оплати і скачайте курсову цілком.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (12 оценок, среднее: 4,92 из 5)
Loading...