Меню
  1. Главная
  2. >>
  3. Магістерська Робота на Замовлення

Магістерська Робота на Замовлення

Написання магістерських робіт за ціною від 3800 грн. Терміни від 10 днів

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Хочете замовити магістерську роботу? Вам до Diplomo

Магістерська робота
вiд 3800 грн
Терміни
вiд 10 днiв

Наша компанія надає послуги з написання дисертацій з різноманітних академічних дисциплін. У нашому штаті є автори, які можуть написати серйозну наукову роботу з будь-якого предмету, який викладається в українських ВУЗах.

Крім того у нас можна не тільки купити магістерську роботу за найкращою ціною, а й замовити додаткові послуги. Йдеться про презентацію й промову для захисту. Крім того ми вносимо правки в роботу навіть після її остаточного написання. Тому ви можете бути впевненими в якості готової дисертації, замовленої в Дипломо.

Переваги Diplomo

Гарантія якості
Роботи виконуються практикуючими викладачами й аспірантами
Безкоштовні правки
Після написання роботи правки можуть вноситися абсолютно БЕЗКОШТОВНО
Терміни від 6 годин
Ми виконуємо найтерміновіші роботи
Спілкування з автором за допомогою особистого менеджера
У вас є можливість спілкуватися з автором і уникнути непорозумінь
Безкоштовна консультація
До ваших послуг служба підтримки, яка зможе проконсультувати з усіх питань
Доступні ціни
Завдання від 60 грн, реферати від 200 грн, курсові від 550 грн
Відстеження замовлення
Відстежуйте статус вашого замовлення в особистому кабінеті на сайті

Як замовити?

01
Дізнатися точну ціну
02
Внести 50% передоплати
03
Ознайомитися з роботою
04
Оплатити і завантажити
5

Хто буде виконувати роботу для вас?

Якщо ви хочете купити магістерську роботу в Diplomo, напевно вам цікаво, хто наші автори. Наш штат складається з практикуючих викладачів і аспірантів. Чим складніше тип роботи, який замовляє наш клієнт, тим більш відповідально ми підходимо до відбору авторів.

Щоб написати магістерську роботу, необхідно провести самостійний пошук інформації і володіти науковими знаннями в певній сфері. Не кожному студенту це під силу. Тому компанія Дипломо підбирає таких фахівців, які зможуть якісно виконати дану роботу.

Замовити

Відгуки

Заказ "89450"
Звичайно, недешево, але магістерська вийшла крутою. Крім того хлопці допомогли з презентацією і написанням промови для захисту. Я задоволений.
Заказ "10937"
Сподобалося те, як співробітники Дипломо працюють. Все чітко і швидко. Я думала, що подібні компанії - це якісь шарашкіни контори.
Заказ "30851"
Хочу висловити свою подяку компанії Diplomo, а особливо автору Петру. Він написав для мене чудову роботу.

Приклади робіт

Маркетинг
Тип работы:
Дипломна робота
Тема:
Маркетингова політика банківських установ
download Завантажити
Економіка підприємства
Тип работы:
Курсова робота
Тема:
Управління ресторанним бізнесом
download Завантажити
Економіка
Тип работы:
Есе
Тема:
Транспорт і технології, як блокчейн змінить business logistic
download Завантажити

Поширенi питання

Як замовити?
Хочете дізнатися як і де замовити магістерську роботу? Все дуже просто. Залиште заявку на оцінку вашої роботи. Детально опишіть ваші вимоги. Дочекайтеся, коли наші фахівці вишлють вам точну вартість роботи. Якщо вона вас влаштовує, внесіть 50% передоплати і ми почнемо роботу. Як тільки магістерська буде готова, вам буде доступний її фрагмент. Якщо вас все влаштовує, то внесіть повну оплату.
Чим відрізняються магістерські роботи від бакалаврських?
Відмінностей між даними типами робіт кілька. По-перше, вони різняться складністю. Написання магістерської роботи на замовлення вимагає глибокого опрацювання теми і наявності наукових знань в певній галузі. По-друге, дані роботи відрізняються розміром. Якщо обсяг бакалаврської роботи може становити приблизно 60-80 сторінок, то обсяг магістерської повинен бути мінімум 100 сторінок (а в деяких ВНЗ вимагають 120-150 сторінок).
Скільки коштує магістерська робота?
Хочете купити магістерську роботу в Києві за найкращою ціною і недорого? Але не знаєте, скільки вона може коштувати. Ціни на даний вид роботи стартують від 3800 грн. Але потрібно розуміти, що вартість написання буде залежати від складності та обсягу роботи. Фахівці компанії Diplomo зможуть назвати вам точну ціну роботи тільки після того, як ви опишите всі ваші вимоги.
З чого складатиметься робота?
В результаті ваша робота буде складатися з титульного листа, анотації, реферату, плану, введення, 3-5 основних розділів, висновків та списку використаної літератури. Перший розділ роботи буде більш теоретичним, а от наступні вже будуть аналітичними.
Що робити, якщо у мене немає плану робіт?
Ми зможемо зробити його для вас. Але його необхідно буде затвердити у вашого викладача.
Чи можу я бути впевнений в конфіденційності?
Так, це один з наших принципів. Ми не розкриваємо особистості наших клієнтів. Тому Ви можете абсолютно конфіденційно замовити магістерську роботу в Україні в Дипломо.
Що ви можете гарантувати?
Крім конфіденційності ми гарантуємо високу якість наших робіт і їх унікальність. Всі роботи пишуться викладачами або аспірантами і перевіряються спеціальними антиплагіат програмами. Також на всі роботи поширюється тримісячна гарантія: всі правки в цей період вносяться безкоштовно.
Чи можна вносити правки?
Так, протягом 3-х місяців після написання роботи правки вносяться безкоштовно. Але це стосується тільки тих змін, які не суперечать початковим вимогам замовника.
Кому я можу задати питання?
Всі клієнти Diplomo можуть задавати свої питання нашiй службi підтримки. Вона відповість на будь-яке ваш питання. Зв'язатися з співробітниками підтримки можна по телефону або в чаті на сайті.
Як дізнатися, в якому стані моє замовлення?
Реєструйтеся на нашому сайті. У вашому особистому кабінеті вам буде доступна актуальна інформація про стан вашого замовлення.
Чи берете ви термінові замовлення?
Де купити магістерську роботу, щоб її виконали в максимально стислі терміни? Звичайно ж, в Дипломо. Наші фахівці намагаються виконати замовлення максимально швидко. При цьому ми ніколи не жертвуємо якістю на догоду швидкості.
Чи буде моя робота унікальною?
Неважливо, чи хочете ви замовити звіт з практики або магістерську роботу, ми напишемо абсолютно унікальну роботу з нуля для вас. Всі роботи ретельно перевіряються антиплагіаторами. Також всі автори використовують актуальні матеріали для виконання замовлень.
Чи можна повернути гроші, якщо я незадоволений роботою?
Так. Але потрібно уточнити, що ми докладаємо максимальних зусиль, щоб уникнути будь-яких конфліктних ситуацій і задовольнити всі вимоги наших клієнтів. Щоб переконатися в цьому, просто почитайте відгуки про нас.
Чи можна ознайомитися з роботою до оплати?
Так, неважливо, чи замовите ви рішення задач з математики або дипломну роботу, вам буде доступний ознайомлювальний фрагмент в особистому кабінеті. Прочитайте його. Якщо вам все підходить, то вносьте остаточну оплату і качайте роботу на свій комп'ютер.
Скільки часу потрібно на написання?
Від 10 днів.
Чи можна отримати знижку?
Так, усім новим клієнтам доступна 5%-на знижка. Також ви можете замовити 2 однакові роботи (для вас і вашого друга) і отримати 15% знижки кожному.
Як можна оплатити?
Ми приймаємо всі популярні способи оплати: Приват24, банківські картки, Liqpay і інші.
Замовити
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...