Меню

Оплата

Отже, ви вирішили скористатися нашими послугами і хочете дізнатися, як можна оплатити написання роботи. Ми розробили максимально прозору і зручну систему оплати:

 1. Все починається з оцінки вартості роботи. А це означає, що точну вартість роботи ви дізнаєтеся ще до замовлення. Жодних сюрпризів і підводних каменів.
 2. Ви вносите 50% передоплати. Після цього ми зможемо почати працювати.
 3. Ми надсилаємо Вам частину роботи, після закінчення написання. Завдяки цьому ви зможете ознайомитися з якістю курсової чи дипломної.
 4. Вам необхідно повністю оплатити вашу роботу, щоб отримати її повнiстю.
 5. І навіть після оплати ми продовжимо супроводжувати вас до самої здачі роботи. Ми навіть зможемо вносити правки в роботу на ваше прохання (звичайно ж, якщо вони не суперечать початковим вимогам).

Як можна оплатити наші послуги?

Сплатити за нашi послуги можно в особистому кабiнетi на нашому сайтi за допомогою картки будь-якого банку України.

Якщо ви не впевнені, чи можна оплатити нашi послуги через ту чи іншу платіжну систему, просто уточніть це питання у нашій служби підтримки.

І нагадаємо, що ми працюємо в режимі онлайн. Тому всі платежі здійснюються онлайн. А це означає, що процес оплати абсолютно зручний для вас і не займає багато часу.

Правила повернення грошей

 • Якщо клієнт вирішив самостійно внести деякі правки в готову роботу, це не є підставою для повернення коштів. Ми можемо внести правки в роботу самостійно при необхідності.
 • Якщо клієнт відмовився від роботи, поки вона ще не написана, то відсоток повернення залежить від того, який відсоток роботи автор встиг виконати. Якщо автор не приступив до роботи, то можливе і повне повернення.
 • При відмові від готової роботи, оплата за терміновість виконання роботи не повертається.
 • Не є причиною для повернення грошей погана оцінка за роботу, якщо робота була допущена до захисту.

Важливо! Вам потрібно розуміти, що ніхто не може здати роботу за вас. Тому ми радимо детально ознайомитися з роботою, прочитати її кілька разів і підготуватися до захисту. Навіть найякісніша робота не гарантує високу оцінку при поганій підготовці.

Як зробити запит на повернення грошей?

 • Претензії до якості робіт приймаються тільки при наявності рецензії наукового керівника.
 • Щоб зробити запит на повернення грошей, вам необхідно вислати на нашу пошту скан версію оцінки “незалік” на бланку навчального закладу. В темі листа вкажіть “Претензія”.

Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови даної угоди.